Wpisy z tagiem: wnętrza

środa, 19 marca 2014

Jeśli kupujemy mieszkanie od dewelopera, mamy możliwość konfiguracji mieszkania według własnych upodobań. Właśnie w takim momencie możemy ustalić gdzie chcemy w mieszkaniu ogrzewanie podłogowe, a każdy architekt wnętrz się "ucieszy". Podłogi to pierwszy element aranżacji wnętrz...
W tym wpisie chciałbym opisać co położyć na podłogę w sypialni. Zaletą ogrzewania podłogowego jest fakt że nie będziemy bać się stanąć na taką powierzchnię gołą stopą, a jak mamy dzieci które raczkują jest czymś niesamowitym i nie musimy się bawić tylko na dywanach. Ostatnia z takich najważniejszych zalet jest fakt, że ciepło jest ułożone równomiernie, gdy mamy grzejnik są wahania termperatur.

A teraz możemy porozmawiać co położyć. Z rad które oferuje architekt wnętrz Kraków to na pewno wybór materiałów o wysokim współczynniku przewodzenia i akumulacji ciepła. Jedynym słusznym wyborem są płytki ceramiczne, gres i kamień naturalny. Przy sypialniach można użyć paneli.

Kolor, kształt i rodzaj nie będę się opisywał, ponieważ jest to indywidualna sprawa. Muszę jedynie wspomnieć, że panele podłogowe musimy wybrać z klasą użyteczności 31-32.